Forside
Notesbog med navn – en personlig gave der skaber glæde
Vi lever i en tid hvor alle gerne vil skille sig ud fra mængden. Vi vil have sko og tøj som naboen ikke har. En cykel eller bil som ikke ligner de andres og vi sætter vores meget personlige præg på vores boliger. Nu kan du også, hurtigt og nemt, sætte dit personlige præg på manges yndlings-værktøj, notesbogen. Du skal give en notesbog med navn – en personlig gave der skaber glæde, til venner og familie.
Vi trykker navn på mange af vores mærkevare-notesbøger så du ikke skal flove dig over at skulle give en notesbog med navn i gave og se den falde fra hinanden tre uger senere. Når der er navn på så skal man være sikker på at det er en notesbog der holder i mange år.
Også små og mellemstore virksomheder har benyttet sig af vores nye navne-service, for vi trykker jo ikke bare navn på, men også logo eller anden tekst. Det ser godt ud når du holder et lille seminar for 8-10 kunder, at du også efterlader dem med en lækker notesbog med dit budskab på. Vi kan for det meste levere bøgerne med tryk på, indenfor et par dage.